O nas

UKS

CZWÓRKA

UKS-„Czwórka” Aleksandrów Łódzki,to żeńska drużyna siatkówki (roczniki 1999/2001) działająca od lipca 2015 roku jako odrębna drużyna w ramach całego Klubu o tej samej nazwie.
Od jesieni sezonu 2015/2016 zespół występował w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Siatkówki Kadetek oraz Juniorek,a także w Lidze Amatorskiej,w której w debiutanckim sezonie wywalczył Złote Medale I Ligi i awansował do Ekstraklasy rozgrywek występując w niej jako UKS-„Novamed” Aleksandrów Łódzki.Drużyna wywalczyła również V lokatę na Mistrzostwach Polski Ligi Amatorskiej Ciechanów 2017.
W rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Siatkówki Kadetek oraz Juniorek nasze siatkarki zajęły odpowiednio IV oraz V miejsce występując już jako drużyna UKS-„Czwórka” Aleksandrów Łódzki.


Kim jesteśmy

UKS

CZWÓRKAUKS-„Czwórka” Aleksandrów Łódzki

Wiktoria Miłek (1),Ewa Blady (2),Zofia Bednarek (3),Klaudia Ambroziak (4),Sandra Marciniak (5),Klaudia Ruśkiewicz (6),Karolina Pietrzak (7),Julia Kwolik (8),Julia Grabia (9),Wiktoria Bużyńska (10),Wiktoria Okulska (11),Marta Mastalska (12),Katarzyna Spadło (13),Agata Sasin (16)